Handige vrijwilligers gevraagd voor de verbouwing van het vereningsgebouw

terug naar overzicht

Woensdag, 31 januari 2024

Beste leden, We hebben jullie hulp nodig! In de eerste week van februari 2024 gaan we starten met de verbouwing van de beneden verdieping. Vind je het leuk om te klussen, ben je handig en vindt je het niet erg om je handen uit de mouwen steken voor de vereniging? Om er met andere leden iets moois van te maken van jullie verenings gebouw, kom dan helpen! Vele handen maken ligt werk. Voor meer info kun julie contact opnemen het bestuur. We zijn te bereiken op het volgende telefoonnummer 06-25550867 of kom langs om te overleggen op donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Met vriendelijk groet Het bestuur

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies